Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

25946.jpg

Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonych w Kielcach przy ul. Seminaryjskiej 18, 26, 28, ul. Żeromskiego 29, 44, 46, ul. Prostej 31, 39, ul. Tarnowskiej 8, 12, zarządzanych przez Spółdzielnię Budowlano – Mieszkaniową im. Prof. Jana Czarnockiego z siedzibą w Kielcach, w tym do posadowionych na tych nieruchomościach budynków.

 

Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki, na podstawie których Orange Polska S.A. może wykonać w technologii FTTH instalacje telekomunikacyjne budynków oraz doprowadzić do nich przyłącza telekomunikacyjne.


Zgodnie z projektem decyzji Operator jest uprawniony do:


1. Wykonania instalacji telekomunikacyjnych budynków,


2. Wykonania przyłączy telekomunikacyjnych,


3. Utrzymywania, eksploatacji, konserwowania, remontowania i usuwania awarii elementów instalacji telekomunikacyjnych budynków oraz przyłączy telekomunikacyjnych.



Obwieszczenie o rozpoczęciu postępowania konsultacyjnego zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod

pozycją nr 181

.

Metryka ze strony archiwalnej

Autor informacji: (Luiza Czyż-Trzcianowska)
Udostępnienie informacji: (Klaudia Kieliszczyk) / (2017-11-22 15:49)
Ostatnia zmiana: (Klaudia Kieliszczyk) / (2017-11-22 15:49)

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elekronicznej
Osoba odpowiedzialna: Luiza Czyż-Trzcianowska
Osoba publikująca informację: Archiwum UKE
Data publikacji: 19.09.2025 09:58