Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje decyzji dla "INTERNET CAFE -- usługi Informatyczne" Mirosław Backiel

18136.jpg
Projekt decyzji Prezesa UKE w sprawie dostępu dla Mirosława Backiela, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą "Mirosław Backiel INTERNET CAFE – usługi informatyczne" z siedzibą w Żaganiu do budynku położonego przy ul. Kościuszki 25A-25B w Szprotawie stanowiącego własność członków Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Kościuszki 25A-25B oraz do nieruchomości, na której ten budynek jest posadowiony.

 

Z dniem 26 stycznia 2015 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie dostępu dla Mirosława Backiela, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą "Mirosław Backiel INTERNET CAFE – usługi informatyczne" z siedzibą w Żaganiu do budynku położonego przy ul. Kościuszki 25A-25B w Szprotawie stanowiącego własność członków Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Kościuszki 25A-25B w Szprotawie oraz do nieruchomości, na której ten budynek jest posadowiony.

Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej „stroną podmiotową BIP UKE” (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 213.

Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 - 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej – pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

Stanowisko dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie dostępu dla Mirosława Backiela, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Mirosław Backiel INTERNET CAFE – Usługi Informatyczne z siedzibą w Żaganiu do budynku położonego przy ul. Kościuszki 25A-25B w Szprotawie stanowiącego własność członków Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Kościuszki 25A-25B w Szprotawie oraz do nieruchomości, na której ten budynek jest posadowiony

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa


oraz elektronicznej na adres e-mail:




Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:



1)    na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie,


przy ul. Kasprzaka 18/20;


2)    na stronie podmiotowej BIP UKE (

http://www.uke.gov.pl

).



Obwieszczenie Prezesa UKE w przedmiotowej sprawie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym UKE pod pozycją nr 9.

Metryka ze strony archiwalnej

Autor informacji: (Lidia Kozłowska) / (2015-01-26)
Udostępnienie informacji: (Monika Lewińska) / (2015-01-26 13:27)
Ostatnia zmiana: (Monika Lewińska) / (2015-01-26 13:29)

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elekronicznej
Osoba odpowiedzialna: Lidia Kozłowska
Osoba publikująca informację: Archiwum UKE
Data publikacji: 19.09.2025 09:57