Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje decyzji dla Gminy Mełgiew

12290.jpg

Projekt decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej o wyrażeniu zgody na świadczenie przez Gminę Mełgiew usługi dostępu do Internetu za pomocą 9 hotspotów bez pobierania opłat.

 

Z dniem 11 lipca 2013 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Mełgiew usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 9 hotspotów, określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Mełgiew usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat oraz umarzającej postępowanie administracyjne w części dotyczącej zapewnienia przez Gminę Mełgiew usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej, 300 beneficjentom ostatecznym wyłonionym w ramach projektu „Mełgiew – gminą równego dostępu do Internetu”.

Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do załączonego projektu decyzji Prezesa UKE proszone są o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego w formie i trybie wskazanym w obwieszczeniu o konsultacjach.

Obwieszczenie o rozpoczęciu konsultacji zostało opublikowane w elektronicznym Dzienniku Urzędowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod pozycją nr 35.

W załączeniu publikujemy projekt konsultowanej decyzji dla Gminy Mełgiew.

Metryka ze strony archiwalnej

Autor informacji: (Magdalena Gaj) / (2013-07-11)
Udostępnienie informacji: (Anna Lewandowska) / (2013-07-11 10:50)
Ostatnia zmiana: (Anna Lewandowska) / (2013-07-11 10:53)

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elekronicznej
Osoba odpowiedzialna: Magdalena Gaj
Osoba publikująca informację: Archiwum UKE
Data publikacji: 19.09.2025 09:57