Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje projektu decyzji dla Sigma-Solution do infrastruktury telekomunikacyjnej oraz sieci telekomunikacyjnej Enformatic

22 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji zastępującej umowę o dostępie dla Szczepana Grycki, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Sigma-Solution Szczepan Grycko z siedzibą w Katowicach (dalej „Sigma-Solution”) do infrastruktury telekomunikacyjnej oraz sieci telekomunikacyjnej Enformatic sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (dalej „Enformatic”) wybudowanej z wykorzystaniem środków publicznych.

Konsultacje potrwają 30 dni.

Przedmiotem decyzji jest określenie warunków zapewnienia przez Enformatic dostępu na rzecz Sigma-Solution do sieci oraz infrastruktury Enformatic w celu świadczenia przez Sigma-Solution publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych. 

Projekt decyzji wraz z uzasadnieniem publikujemy poniżej w załączonym pliku.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie DHRT.WPS.6080.2.2018.”

Przekazując stanowisko w ramach konsultacji prosimy o przesyłanie pism w postaci dostępnego dokumentu PDF. W przypadku złożenia stanowiska w postaci papierowej prosimy o jego uzupełnienie w postaci dostępnego dokumentu PDF lub WORD. Ułatwi to osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytanie pisma przez programy asystujące. Z zasadami tworzenia dostępnych dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie UKE oraz na stronie internetowej BIP UKE.

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba publikująca informację: Przemysław Poznański
Osoba modyfikująca informację: Przemysław Poznański
Data publikacji: 22.11.2018 16:35
Data ostatniej modyfikacji: 22.11.2018 17:21