Decyzja Prezesa UKE dla 3PLAY
03 listopada 2016

Decyzja Prezesa UKE ustalająca warunki dostępu dla 3PLAY sp. z o.o. do nieruchomości przy ul. Kamiennej 17 w Zamościu.
12 października 2016 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzję nr DHRT.WWM.6171.65.2016.22 (dotychczasowa sygn. sprawy DHRT.WWM.1617.115.2015) ustalającą warunki dostępu dla 3PLAY sp. z o.o. z siedzibą w Zamościu do nieruchomości oraz posadowionego na tej nieruchomości budynku przy ul. Kamiennej 17 w Zamościu.
Decyzja określa warunki, na podstawie których Operator jest uprawniony do wykonania przez Operatora w technologii FTTH (światłowód do domu) typu GPON (ang. Gigabit Passive Optical Network - gigabitowa pasywna sieć światłowodowa) instalacji telekomunikacyjnej budynku oraz doprowadzenia do budynku przyłącza telekomunikacyjnego, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.
Przyznanie mocą decyzji Operatorowi dostępu do budynku oraz do nieruchomości będzie miało korzystny wpływ na interes użytkowników sieci telekomunikacyjnych, przyczyni się do poszerzenia katalogu usług telekomunikacyjnych dostępnych dla użytkowników końcowych, a także będzie miało wpływ na rozwój skutecznej konkurencji pomiędzy przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi. Skutkiem świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Operatora będzie w konsekwencji wzrost różnorodności i atrakcyjności oferowanych usług telekomunikacyjnych.
Metryka ze strony archiwalnej
Autor informacji: | (Krzysztof Dyl) / (2016-11-03) |
Udostępnienie informacji: | (Monika Radecka) / (2016-11-03 14:58) |
Ostatnia zmiana: | (Monika Radecka) / (2016-11-03 15:08) |
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej |
Osoba odpowiedzialna: | Krzysztof Dyl |
Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE |
Data publikacji: | 19.09.2025 12:20 |