Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Wyniki konsultacji zmiany umowy Exatel i TP

Stanowiska uczestników konsultacji w sprawie zmiany umowy o połączeniu sieci Exatel i TP w zakresie wysokości stawek za zakańczanie połączeń w sieci Exatela.

 

W dniach od 6 czerwca do 6 lipca 2008 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne odnośnie projektu decyzji administracyjnej w sprawie zmiany Umowy o połączeniu sieci, zawartej między Telekomunikacją Polską S.A. i Exatel S.A., w zakresie zmiany opłat za zakańczanie połączeń w sieci Exatel S.A.

W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęła opinia Exatel S.A. z dnia 10 czerwca 2008 r. oraz opinia Telekomunikacji Polskiej S.A. z dnia 4 lipca 2008 r. Poniżej publikujemy w całości stanowisko Exatel oraz stanowisko TP.

  

Stanowiska zostały włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie są przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.

  

  

  

Metryka ze strony archiwalnej

Autor informacji: (Jacek Strzalkowski) / (2008-07-10)
Udostępnienie informacji: (Jacek Strzalkowski) / (2008-12-05 17:58)
Ostatnia zmiana: (Artur Marek) / (2009-10-12 09:34)

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elekronicznej
Osoba odpowiedzialna: Jacek Strzalkowski
Osoba publikująca informację: Archiwum UKE
Data publikacji: 19.09.2025 10:54