Wyniki konsultacji zmiany MTR dla TK i PTC
22 czerwca 2009
Stanowisko konsultacyjne w sprawie projektu decyzji zmieniającej umowę o połączeniu sieci pomiędzy Telekomunikacją Kolejową Sp. z o.o. a Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o.o., w zakresie zmiany stawki z tytułu zakańczania połączeń głosowych w ruchomej publicznej sieci telefonicznej PTC.
W dniach 12 maja 2009 r. - 12 czerwca 2009 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne odnośnie projektu decyzji administracyjnej zmieniającej umowę o połączeniu sieci i wzajemnych zasadach rozliczeń, zawartą w dniu 18 marca 2005 r. pomiędzy Telekomunikacją Kolejową Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie a Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w zakresie zmiany stawki z tytułu zakańczania połączeń głosowych w ruchomej publicznej sieci telefonicznej Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o.
W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęła opinia złożona przez Polską Telefonię Cyfrową Sp. z o.o. z dnia 10 czerwca 2009 r.
Poniżej publikujemy jawną wersję stanowiska Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o.
Stanowisko zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.
Metryka ze strony archiwalnej
Autor informacji: | (Krzysztof Dyl) / (2009-06-22) |
Udostępnienie informacji: | (Artur Marek) / (2009-10-12 14:31) |
Ostatnia zmiana: | (Artur Marek) / (2009-10-12 14:31) |
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej |
Osoba odpowiedzialna: | Krzysztof Dyl |
Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE |
Data publikacji: | 19.09.2025 10:54 |