Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje projektu decyzji o numeracji 0-70x dla Cyfrowego Polsatu i TP

Projekt decyzji zastępującej umowę o współpracy i zasadach rozliczeń w zakresie wzajemnego świadczenia usług w numeracji 0-70x, pomiędzy Cyfrowym Polsatem SA a Telekomunikacją Polską SA.

 

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ
z dnia 2 września 2009 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej zastępującej Umowę o współpracy i zasadach rozliczeń w zakresie wzajemnego świadczenia usług w numeracji 0-70x, pomiędzy Cyfrowym Polsatem S.A. z siedzibą w Warszawie
a Telekomunikacją Polską S.A. z siedzibą w Warszawie.

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. nr 171, poz. 1800 ze zm.) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 16 września 2009 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej zastępującej Umowę o współpracy i zasadach rozliczeńn w zakresie wzajemnego świadczenia usług w numeracji 0-70x, pomiędzy Cyfrowym Polsatem S.A. z siedzibą w Warszawie a Telekomunikacją Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, zwanego dalej „projektem decyzji Prezesa UKE".

2. Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie internetowej Urzędu Komunikacji Elektronicznej (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 213.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE proszone  są o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 - 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej - pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

„Stanowisko
dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej zastępującej Umowę o współpracy
i zasadach rozliczeń w zakresie wzajemnego świadczenia usług w numeracji 0-70x, pomiędzy Cyfrowym Polsatem S.A. z siedzibą w Warszawie a Telekomunikacją Polską S.A. z siedzibą w Warszawie
Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa"

oraz elektronicznej na adres e-mail: .

5. Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego, a także niezastrzeżone stanowiska jego uczestników, będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:

1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;

2) w Biuletynie Urzędu Komunikacji Elektronicznej;

3) na stronie internetowej Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

 


Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Anna Streżyńska

 

Metryka ze strony archiwalnej

Autor informacji: (Anna Streżyńska) / (2009-09-16)
Udostępnienie informacji: (Anna Lewandowska) / (2010-01-15 12:52)
Ostatnia zmiana: (Anna Lewandowska) / (2010-01-22 12:37)

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elekronicznej
Osoba odpowiedzialna: Anna Streżyńska
Osoba publikująca informację: Archiwum UKE
Data publikacji: 19.09.2025 09:57