Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje projektu oferty hurtowej SYNTIS sp. z o.o. dla Sieci KPO

24 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu oferty dedykowanej dla zapewnienia dostępu telekomunikacyjnego do dostępowej sieci szerokopasmowej wybudowanej, rozbudowanej lub przebudowanej z wykorzystaniem środków publicznych przyznanych SYNTIS sp. z o.o. (SYNTIS) w ramach konkursów na dofinansowanie budowy sieci NGA ze środków Krajowego Planu Odbudowy  (Sieci KPO).

Zgodnie z pkt 2.2 ppkt 4 Wymagań dla Sieci KPO/FERC (Wymagania), stanowiących załącznik do umowy o dofinansowanie zawartej z Centrum Projektów Polska Cyfrowa, konsultacje potrwają 14 dni.

Projekt oferty hurtowej SYNTIS wraz z załącznikami publikujemy poniżej w załączonych plikach.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu oferty hurtowej SYNTIS dla Sieci KPO w sprawie DR.WPS.6082.21.2024”.

W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytania przez programy asystujące przekazanego stanowiska, istnieje możliwość dodatkowego przesłania stanowiska w wersji elektronicznej na adres: . Prosimy o dostępny dokument PDF, WORD lub utworzony w innym edytorze tekstu. Z zasadami tworzenia dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Zgodnie z pkt 2.2 ppkt 4 Wymagań, niezastrzeżone stanowiska konsultacyjne zostaną opublikowane w biuletynie informacji publicznej UKE. Zgłaszający stanowisko zawierające informacje zastrzeżone, ma obowiązek przekazać do Prezesa UKE również wersję jawną tego stanowiska. W przypadku nieprzekazania wersji jawnej, o której mowa w zdaniu poprzednim, stanowisko nie będzie brane pod uwagę.

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba odpowiedzialna: Krzysztof Owsianny
Osoba publikująca informację: Przemysław Poznański
Data publikacji: 24.05.2024 10:25