Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje projektu oferty hurtowej 24IT MEDIA sp. z o.o. dla Sieci KPO/FERC

4 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu oferty dedykowanej dla zapewnienia dostępu telekomunikacyjnego do dostępowej sieci szerokopasmowej wybudowanej, rozbudowanej lub przebudowanej z wykorzystaniem środków publicznych przyznanych 24IT MEDIA sp. z o.o. (24IT MEDIA) w ramach konkursów na dofinansowanie budowy sieci NGA ze środków Krajowego Planu Odbudowy oraz Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (Sieci KPO/FERC).

Zgodnie z pkt 2.2 ppkt 4 Wymagań dla Sieci KPO/FERC (Wymagania), stanowiących załącznik do umowy o dofinansowanie zawartej z Centrum Projektów Polska Cyfrowa, konsultacje potrwają 14 dni.

Projekt oferty hurtowej 24IT MEDIA wraz z załącznikami publikujemy poniżej w załączonych plikach.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu oferty hurtowej 24IT MEDIA dla Sieci KPO/FERC w sprawie DR.WPS.6082.24.2024”.

W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytania przez programy asystujące przekazanego stanowiska, istnieje możliwość dodatkowego przesłania stanowiska w wersji elektronicznej na adres: . Prosimy o dostępny dokument PDF, WORD lub utworzony w innym edytorze tekstu. Z zasadami tworzenia dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Zgodnie z pkt 2.2 ppkt 4 Wymagań, niezastrzeżone stanowiska konsultacyjne zostaną opublikowane w biuletynie informacji publicznej UKE. Zgłaszający stanowisko zawierające informacje zastrzeżone, ma obowiązek przekazać do Prezesa UKE również wersję jawną tego stanowiska. W przypadku nieprzekazania wersji jawnej, o której mowa w zdaniu poprzednim, stanowisko nie będzie brane pod uwagę.

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba odpowiedzialna: Agnieszka Jaskółka
Osoba publikująca informację: Monika Bednarska
Data publikacji: 04.06.2024 08:30