Konsultacje projektu decyzji w sprawie dostępu GIGA Komputer do kanalizacji kablowej Hyperion

24 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie dostępu Ilony Skupień prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą GIGA KOMPUTER Ilona Skupień do kanalizacji kablowej Hyperion S.A. w likwidacji

Konsultacje potrwają 30 dni.

Zgodnie z projektem decyzji GIGA Komputer jest uprawniony do umieszczenia kabla telekomunikacyjnego w kanalizacji kablowej Hyperion na odcinku od studni SK-2 położonej przy ul. Przemysłowej na działce nr 1464/36 do studni SK-6 położonej przy ul. Przemysłowej 3 w Pionkach.

Projekt decyzji wraz z załącznikami i uzasadnieniem publikujemy poniżej w załączonym pliku.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie DHRT.WWM.6174.4.2016”.  

W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytania przez programy asystujące przekazanego stanowiska, istnieje możliwość dodatkowego przesłania stanowiska w wersji elektronicznej na adres: . Prosimy o dostępny dokument PDF, WORD lub utworzony w innym edytorze tekstu. Z zasadami tworzenia dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie UKE oraz na stronie internetowej BIP UKE.

Pliki do pobrania Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba publikująca informację: Tomasz Opolski
Data publikacji: 24.01.2019 11:35