Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

3 marca 2022 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie zatwierdzenia zmiany Oferty SOR Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (Orange) w zakresie wprowadzenia do Oferty SOR punktów styku sieci w technologii Internet Protocol/Session Internet Protocol.

Konsultacje potrwają 30 dni.

Prezes UKE postanowił w części zmienić i zatwierdzić zmianę Oferty SOR w zakresie wskazanym w sentencji projektu decyzji.

Projekt decyzji wraz z uzasadnieniem publikujemy poniżej w załączonych plikach.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie o numerze: DR.WORK.6082.5.2020”.

Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone na elektronicznej tablicy ogłoszeń UKE oraz na stronie internetowej BIP UKE.

W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytania przez programy asystujące przekazanego stanowiska, istnieje możliwość dodatkowego przesłania stanowiska w wersji elektronicznej na adres: sekretariat.dr@uke.gov.pl. Prosimy o dostępny dokument PDF, WORD lub utworzony w innym edytorze tekstu. Z zasadami tworzenia dostępnych dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Pliki do pobrania Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba odpowiedzialna: Adam Pawłowski
Osoba publikująca informację: Klaudia Kieliszczyk
Osoba modyfikująca informację: Klaudia Kieliszczyk
Data publikacji: 03.03.2022 15:05
Data ostatniej modyfikacji: 03.03.2022 15:44