Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Nysanet sp. z o.o.

6 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Nysanet do nieruchomości położonych w Otmuchowie przy ul. Ogrodowej 1-13, 15-37, ul. Jagiełły 8-32 oraz ul. Jagiełły 34-52, w tym do posadowionych na nich budynków, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynkach.

Zgodnie z projektem decyzji Operator jest uprawniony do:

1.       wykonania instalacji telekomunikacyjnych budynków w technologii światłowodowej,

2.       wykonania przyłączy telekomunikacyjnych budynków w technologii światłowodowej,

3.       utrzymywania, eksploatacji, konserwacji, remontu i usuwania awarii przyłączy oraz instalacji telekomunikacyjnych budynków, w zakresie niezbędnym do świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Projekt decyzji wraz z uzasadnieniem publikujemy poniżej w załączonym pliku.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie DR.WWM.6171.100.2021”. 

W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytania przez programy asystujące przekazanego stanowiska, istnieje możliwość dodatkowego przesłania stanowiska w wersji elektronicznej na adres: . Prosimy o dostępny dokument PDF, WORD lub utworzony w innym edytorze tekstu. Z zasadami tworzenia dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba odpowiedzialna: Anna Wrzecion
Osoba publikująca informację: Wojciech Gunia
Data publikacji: 06.10.2021 13:55