Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje projektu decyzji dla Sigma-Solution do infrastruktury telekomunikacyjnej oraz sieci telekomunikacyjnej SpiderNeT

22 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji zastępującej umowę o dostępie dla Szczepana Grycki, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Sigma-Solution Szczepan Grycko z siedzibą w Katowicach (dalej „Sigma-Solution”) do infrastruktury telekomunikacyjnej oraz sieci telekomunikacyjnej Sławomira Janika prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Sławomir Janik SPIDERNET oraz Leszka Janika prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Leszek Janik ‘SPIDERNET’, wspólników spółki cywilnej SpiderNeT spółka cywilna z siedzibą w Borowem (dalej „SpiderNeT s.c.”) wybudowanej z wykorzystaniem środków publicznych.

Konsultacje potrwają 30 dni.

Przedmiotem decyzji jest określenie warunków zapewnienia przez SpiderNeT s.c. dostępu na rzecz Sigma-Solution do sieci oraz infrastruktury SpiderNeT s.c. w celu świadczenia przez Sigma-Solution publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych. 

Projekt decyzji wraz z uzasadnieniem publikujemy poniżej w załączonym pliku.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie DHRT.WPS.6080.4.2018”.

Przekazując stanowisko w ramach konsultacji prosimy o przesyłanie pism w postaci dostępnego dokumentu PDF. W przypadku złożenia stanowiska w postaci papierowej prosimy o jego uzupełnienie w postaci dostępnego dokumentu PDF lub WORD. Ułatwi to osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytanie pisma przez programy asystujące. Z zasadami tworzenia dostępnych dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie UKE oraz na stronie internetowej BIP UKE.

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba publikująca informację: Przemysław Poznański
Osoba modyfikująca informację: Przemysław Poznański
Data publikacji: 22.11.2018 16:30
Data ostatniej modyfikacji: 22.11.2018 17:21