Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje projektów ofert hurtowych IT Partners Telco sp. z o.o. dla Sieci KPO i FERC

9 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektów ofert dedykowanych dla zapewnienia dostępu telekomunikacyjnego do dostępowej sieci szerokopasmowej wybudowanej, rozbudowanej lub przebudowanej z wykorzystaniem środków publicznych przyznanych IT Partners Telco sp. z o.o. (IT Partners) w ramach konkursów na dofinansowanie budowy sieci NGA ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (Sieci KPO i FERC).

Zgodnie z pkt 2.2 ppkt 4 Wymagań dla Sieci KPO/FERC (Wymagania), stanowiących załącznik do umowy o dofinansowanie zawartej z Centrum Projektów Polska Cyfrowa, konsultacje potrwają 14 dni.

Projekty ofert hurtowych IT Partners wraz z załącznikami publikujemy poniżej w załączonych plikach.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektów prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektów ofert hurtowych IT Partners dla Sieci KPO i FERC w sprawie DR.WPS.6082.11.2024”.

W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytania przez programy asystujące przekazanego stanowiska, istnieje możliwość dodatkowego przesłania stanowiska w wersji elektronicznej na adres: sekretariat.dr@uke.gov.pl. Prosimy o dostępny dokument PDF, WORD lub utworzony w innym edytorze tekstu. Z zasadami tworzenia dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Zgodnie z pkt 2.2 ppkt 4 Wymagań, niezastrzeżone stanowiska konsultacyjne zostaną opublikowane w biuletynie informacji publicznej UKE. Zgłaszający stanowisko zawierające informacje zastrzeżone, ma obowiązek przekazać do Prezesa UKE również wersję jawną tego stanowiska. W przypadku nieprzekazana wersji jawnej, o której w zdaniu poprzednim, stanowisko nie będzie brane pod uwagę.

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba odpowiedzialna: Katarzyna Krzyżanowska
Osoba publikująca informację: Klaudia Kieliszczyk
Osoba modyfikująca informację: Klaudia Kieliszczyk
Data publikacji: 09.07.2024 12:05
Data ostatniej modyfikacji: 09.07.2024 12:12