Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Zmiana umowy P4 i TP

Decyzja w sprawie zmiany umowy o połączeniu sieci P4 Sp. z o.o. i Telekomunikacji Polskiej S.A. w zakresie budowy i utrzymania punktów styku sieci oraz zasad kierowania ruchu.

 

W dniu 31 października 2008 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej decyzją nr DHRT-WWM-60600-171/07(27) zmienił Umowę o połączeniu sieci zawartą w dniu 25 października 2006 r. pomiędzy P4 Sp. z o.o. a Telekomunikacją Polską S.A.

Określenie przez Prezesa UKE warunków współpracy pomiędzy TP a P4 w zakresie budowy i utrzymania punktów styku sieci oraz zasad kierowania ruchu powinno zaowocować obniżeniem cen detalicznych, czego beneficjentami będą w konsekwencji użytkownicy sieci telekomunikacyjnych. W ten sposób zostanie zachowany cel ustawowy w postaci ochrony interesu użytkowników sieci telekomunikacyjnych.

Decyzja z 31 października 2008 r. powinna przyczynić się do wzrostu konkurencji na rynku telekomunikacyjnym i umożliwić stworzenie przez P4 oferty, która mogłaby konkurować z ofertą detaliczną innych przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

  

  

 

Metryka ze strony archiwalnej

Autor informacji: (Jacek Strzalkowski)
Udostępnienie informacji: (Jacek Strzalkowski) / (2008-12-08 09:02)
Ostatnia zmiana: (Jacek Strzalkowski) / (2009-04-22 16:21)
Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elekronicznej
Osoba odpowiedzialna: Jacek Strzalkowski
Osoba publikująca informację: Archiwum UKE
Data publikacji: 19.09.2025 12:27