Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Opinia Prezesa UKE w sprawie modyfikacji umowy ramowej sieci szerokopasmowej Polski wschodniej w woj. świętokrzyskim

Zapraszamy do zapoznania się z wydaną w dn. 21 lutego 2017 r. opinią Prezesa UKE w sprawie zmiany „Umowy ramowej operatora Smart-Net o dostęp telekomunikacyjny do infrastruktury Sieci Szerokopasmowej Polski Wschodniej – województwo świętokrzyskie” (Umowa ramowa).

Opinia dotyczy zgodności zmian wprowadzonych do Umowy ramowej operatora infrastruktury świętokrzyskiej sieci szerokopasmowej (Smart-Net sp. z o. o.) z postanowieniami decyzji Komisji Europejskiej z dnia 10 listopada 2011 r.
  
Modyfikacja Umowy ramowej polegała m.in. na: obniżeniu opłat za usługi hurtowe oraz dodaniu do oferty usługi IP VPN wielopunkt. Obniżenie opłat do poziomu odpowiadającego aktualnym referencyjnym cenom rynkowym i poszerzenie zakresu usług hurtowych znacząco podnoszą elastyczność i atrakcyjność oferty. Zmiany w cenniku pozytywnie wpłyną na konkurencję i zachęcą operatorów do wykorzystywania usług oferowanych przez Smart-Net w ramach inwestycji w rozwój sieci dostępowych (m.in. na terenie tzw. białych obszarów, objętych działaniami interwencyjnymi POPC).

Opinia Prezesa UKE wraz z tekstem jednolitym zmodyfikowanej Umowy ramowej znajduje się w załączniku.

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba publikująca informację: Maciej Pietrzykowski
Osoba modyfikująca informację: Maciej Pietrzykowski
Data publikacji: 22.02.2017 15:05
Data ostatniej modyfikacji: 21.12.2017 15:10