Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Modyfikacja oferty ramowej spółki KBTO

Modyfikacja oferty ramowej spółki KBTO sp. z o.o. przez operatora infrastruktury regionalnej sieci szerokopasmowej w woj. mazowieckim - sieć Internet dla Mazowsza.
 

11 kwietnia 2017 r. Prezes UKE zatwierdził zmiany „Oferty ramowej określającej warunki dostępu telekomunikacyjnego do infrastruktury telekomunikacyjnej wybudowanej w ramach projektu »Internet dla Mazowsza«”. 

KBTO jest kolejnym operatorem Regionalnej Sieci Szerokopasmowej, który zdecydował się na obniżenie opłat hurtowych w związku z dokonaną przez Prezesa UKE 17 listopada 2016 r. aktualizacją poziomów opłat rynkowych za usługi hurtowe.

Modyfikacja Umowy ramowej polegała m.in. na obniżeniu opłat abonamentowych za świadczone usługi i zwiększeniu oraz wprowadzeniu nowych opustów od opłat podstawowych. 

Zmiany w cenniku pozytywnie wpłyną na konkurencję i zachęcą operatorów do wykorzystywania usług oferowanych przez KBTO w ramach inwestycji w rozwój sieci dostępowych (m.in. na terenie tzw. białych obszarów, objętych działaniami interwencyjnymi POPC). 

Wprowadzone opusty za usługi przyczynią się do zwiększenia dostępności nowoczesnych usług telekomunikacyjnych np. placówkach edukacyjnych. 

Opinia Prezesa UKE wraz z tekstem jednolitym zmodyfikowanej Oferty ramowej znajduje się w załączniku.

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba publikująca informację: Maciej Pietrzykowski
Osoba modyfikująca informację: Maciej Pietrzykowski
Data publikacji: 12.04.2017 12:00
Data ostatniej modyfikacji: 21.12.2017 12:09