Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  24 lutego 2020

  24 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości w Białymstoku przy ul. Transportowej.

 • Główny specjalista w Departamencie Kontroli (miejsce pracy Zielona Góra)

  22 lutego 2020

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań w zakresie oceny, monitorowania, nadzoru i kontroli realizacji projektów, wynikających z Porozumienia Trójstronnego w sprawie realizacji przez UKE niektórych zadań związanych z realizacją I osi priorytetowej Powszechny dostęp do szybkiego Internetu POPC na lata 2014-2020

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  21 lutego 2020

  21 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości w Białymstoku przy ul. Stołecznej.

 • Konsultacje decyzji Prezesa UKE dla Systemia.pl sp. z o.o.

  21 lutego 2020

  21 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Systemia.pl sp. z o. o. do nieruchomości i budynków położonych w Poznaniu przy ul. Stróżyńskiego 13 (13a-13c) w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MULTINET.PL sp. z o. o.

  20 lutego 2020

  20 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MULTINET.PL sp. z o. o. do nieruchomości i budynku w Żurominie przy ul. Targowej 50/62B, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla ePM-24-online-Mariusz Podlewski

  20 lutego 2020

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.322.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla ePM-24-online-Mariusz Podlewski do nieruchomości i budynków Spółdzielni Mieszkaniowej Nowoczesna w Raciborzu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.