Praca w UKE ma realny wpływ na funkcjonowanie Państwa z korzyścią dla gospodarki i każdego obywatela. Codziennie uczestniczymy w projektowaniu cyfrowej rzeczywistości Polaków. Dołączcie do naszego zespołu!

W UKE inwestujemy w kształcenie kadry na wszystkich poziomach organizacji. Stosujemy pracę projektową, powiązaną z elastycznym systemem godzin pracy oraz premiowaniem konkretnych efektów. Praca w UKE to także możliwość realizowania zadań w międzynarodowym środowisku i bliskiej współpracy z sektorem przedsiębiorstw.

Zobaczcie nasze najnowsze oferty pracy.

Ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy

  • Główny specjalista w Departamencie Spraw Zagranicznych

    07 sierpnia 2020

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie współpracy i wymiany doświadczeń z organami regulacyjnymi państw członkowskich IRG/BEREC i instytucjami UE mającymi wpływ na wprowadzanie rozwiązań na europejskim i krajowym rynku telekomunikacyjnym.

  • Główny specjalista w Departamencie Częstotliwości

    30 lipca 2020

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie technicznych warunków wykorzystywania częstotliwości dedykowanych na potrzeby nowoczesnych technologii w służbie radiokomunikacyjnej ruchomej.