Praca w UKE ma realny wpływ na funkcjonowanie Państwa z korzyścią dla gospodarki i każdego obywatela. Codziennie uczestniczymy w projektowaniu cyfrowej rzeczywistości Polaków. Dołączcie do naszego zespołu!

W UKE inwestujemy w kształcenie kadry na wszystkich poziomach organizacji. Stosujemy pracę projektową, powiązaną z elastycznym systemem godzin pracy oraz premiowaniem konkretnych efektów. Praca w UKE to także możliwość realizowania zadań w międzynarodowym środowisku i bliskiej współpracy z sektorem przedsiębiorstw.

Zobaczcie nasze najnowsze oferty pracy.

Ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy

 • Starszy specjalista w Departamencie Polityki Konsumenckiej

  21 czerwca 2022

  starszy specjalista do spraw regulacji usług detalicznych w Wydziale Usług Detalicznych w Departamencie Polityki Konsumenckiej

 • Naczelnik w Biurze Prezesa

  18 czerwca 2022

  Naczelnik do spraw kierowania pracą Wydziału w Wydziale Inicjowania i Prowadzenia Projektów w Biurze Prezesa

 • Specjalista w Wydziale Spraw Konsumeckich w Delegaturze w Łodzi

  17 czerwca 2022

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie i rozpatrywanie skarg oraz wniosków o interwencję z zakresu usług telekomunikacyjnych i pocztowych oraz prowadzenie rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz rejestru jednostek samorządu terytorialnego wykonujących działalność w zakresie telekomunikacji.

 • Starszy inspektor w Delegaturze w Poznaniu

  15 czerwca 2022

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie monitoringu widma częstotliwości oraz prowadzenie prac kontrolno-pomiarowych.