Praca w UKE ma realny wpływ na funkcjonowanie Państwa z korzyścią dla gospodarki i każdego obywatela. Codziennie uczestniczymy w projektowaniu cyfrowej rzeczywistości Polaków. Dołączcie do naszego zespołu!

W UKE inwestujemy w kształcenie kadry na wszystkich poziomach organizacji. Stosujemy pracę projektową, powiązaną z elastycznym systemem godzin pracy oraz premiowaniem konkretnych efektów. Praca w UKE to także możliwość realizowania zadań w międzynarodowym środowisku i bliskiej współpracy z sektorem przedsiębiorstw.

Zobaczcie nasze najnowsze oferty pracy.

Ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy

 • Specjalista w Biurze Finansów i Budżetu

  16 kwietnia 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naliczanie opłat pobieranych przez Urząd dla podmiotów zobowiązanych do ich uiszczania oraz prowadzenie działań mających na celu egzekucję należności Skarbu Państwa pobieranych przez Urząd.

 • Specjalista w Departamencie Strategii i Analiz

  12 kwietnia 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie analiz danych ilościowych w zakresie funkcjonowania polskiego rynku telekomunkacyjnego

 • Główny specjalista w Departamencie Kontroli (miejsce pracy Zielona Góra)

  12 kwietnia 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań w zakresie oceny, monitorowania, nadzoru i kontroli realizacji projektów, wynikających z Porozumienia Trójstronnego w sprawie realizacji przez UKE niektórych zadań związanych z realizacją I osi priorytetowej Powszechny dostęp do szybkiego Internetu POPC na lata 2014-2020.