Praca w UKE ma realny wpływ na funkcjonowanie Państwa z korzyścią dla gospodarki i każdego obywatela. Codziennie uczestniczymy w projektowaniu cyfrowej rzeczywistości Polaków. Dołączcie do naszego zespołu!

W UKE inwestujemy w kształcenie kadry na wszystkich poziomach organizacji. Stosujemy pracę projektową, powiązaną z elastycznym systemem godzin pracy oraz premiowaniem konkretnych efektów. Praca w UKE to także możliwość realizowania zadań w międzynarodowym środowisku i bliskiej współpracy z sektorem przedsiębiorstw.

Zobaczcie nasze najnowsze oferty pracy.

Ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy

 • Główny specjalista w Departamencie Bezpieczeństwa

  14 czerwca 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie współpracy Prezesa UKE z Europejską Agencją do spraw Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA), podmiotami właściwymi w sprawie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa i przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi w zakresie bezpieczeństwa i integralności sieci i usług telekomunikacyjnych.

 • Starszy specjalista w Departamencie Częstotliwości

  11 czerwca 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań z zakresu pozwoleń radiowych i koordynacji częstotliwości w służbie radiodyfuzyjnej.

 • Starszy specjalista w Departamencie Częstotliwości

  11 czerwca 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, weryfikację i koordynację międzynarodową polskich stacji radiofonicznych.