Praca w UKE ma realny wpływ na funkcjonowanie Państwa z korzyścią dla gospodarki i każdego obywatela. Codziennie uczestniczymy w projektowaniu cyfrowej rzeczywistości Polaków. Dołączcie do naszego zespołu!

W UKE inwestujemy w kształcenie kadry na wszystkich poziomach organizacji. Stosujemy pracę projektową, powiązaną z elastycznym systemem godzin pracy oraz premiowaniem konkretnych efektów. Praca w UKE to także możliwość realizowania zadań w międzynarodowym środowisku i bliskiej współpracy z sektorem przedsiębiorstw.

Zobaczcie nasze najnowsze oferty pracy.

Ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy

 • Starszy specjalista w Departamencie Kontroli

  03 czerwca 2021

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie dpowiedzialna za wykonywanie badań technicznych urządzeń radiowych znajdujących się w obrocie lub oddanych do użytku.

 • Główny specjalista w Departamencie Kontroli

  03 czerwca 2021

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie badań technicznych cyfrowych odbiorników telewizyjnych i radiowych wprowadzonych na rynek.

 • Główny specjalista w Departamencie Regulacji

  03 czerwca 2021

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ustalanie bądź zmianę warunków współpracy w zakresie dostępu do infrastruktury technicznej bądź telekomunikacyjnej, a także prace koncepcyjne w zakresie wspierania wykorzystania istniejącej infrastruktury w celu rozwoju rynku telekomunikacyjnego